YollaYap.com Kullanım şartları ve önemli uyarılar:

* Sitemize "resim yükleme" dosya boyutu sınırı dosya başına 10 (MB) megabayttır (10.485.760 bayt). Şu türdeki resimleri yükleyebilirsiniz: JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP.
"Belge yükleme" dosya boyutu sınırı belgenizin türüne göre değişiklik gösterir. Belge yükleme sınırlarını belge işlemleri bölümümüzde görebilirsiniz.
* Yüklediğiniz resim veya belge sitemiz üzerinde en az 30 gün boyunca barındırılacaktır.
* Yüklediğiniz resim ve belgeleri diğer site ziyaretçilerimiz görmezler. Sadece siz, dosya linkini bildirdiğiniz veya e-kart gönderdiğiniz kişiler görürler. Sitemizin yönetimi de gerektiğinde belgelerinizi görebilir.
* Kötü ve ahlâka aykırı resim ve belgeler içerik denetleme programı tarafından otomatik olarak silinir. Sitemizin kötü ve ahlâksız amaçlarla kullanımına karşı bir tedbir olarak, içerik denetleme programımız şüpheli belgelere karşı ileri derece hassasiyet göstermeye ayarlıdır. Bu nedenle şüpheli belgeler de sistemden otomatik olarak silinir. Kötü resim ve belge yükleyenlerin, yüklediği bütün dosyalar silinir ve sitemizi kullanımı engellenir.
* Sürekli aynı belgeleri yükleyenlerin sitemizi kullanımı engellenir.
* Yüklediğiniz dosya diğer web siteleri üzerinden devamlı çağırılacakca çok büyük dosya yüklemeyiniz. Sunucumuzu çok fazla meşgul eden dosyalar otomatik olarak silinir.
* Gençlerimizi çok sevdiğimiz için, onların kandırılmasına ve zararına sebep olabileceğini düşündüğünüz türdeki sitelerden bizdeki resim ve belgelerin çağırılmasını-kullanılmasını engelliyoruz.
* Başta çocuk ve gençlere olmak üzere bütün kullanıcılarımıza önemli uyarı: İnternet üzerine anne-babanızın, eşinizin veya çevrenizdeki diğer insanların, başkalarına göstermenize kızacağı bir resmi veya belgeyi kesinlikle yüklemeyiniz. Bu tür özel belgelerinizi tanımadığınız insanların görmesine izin vermeyiniz. İnternet üzerinde de özellikle gençlerin 'delikanlılıklarından' ve 'tecrübesizliklerinden' yararlanıp onları kandırmak ve tuzağa düşürmek için pusuda bekleyen çok sayıda kötü niyetli insanın var olduğunu unutmayınız.
Bu uyarılarımıza rağmen, internet üzerine yüklediğiniz resim ve belgeler sebebiyle başınıza gelebilecek herhangi bir maddî-manevî zarardan tamamen kendiniz sorumlu olursunuz ve ne bu dünyada, ne de öteki dünyada biz sorumluluk kabul etmeyiz.
Bu servisimizi kullanmakla bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.