CEP TELEFONU, TABLET VE MOBİL CİHAZLAR İÇİN BELGE YÜKLEME BÖLÜMÜ
[Belge Yükleme] _ _ [Resim Yükleme]
PDF Belgeleri Sadece Yükleme ve Barındırma

     Sitemizin bu sayfası aracılığı ile Adobe(tm) PDF (Acrobat) Belgelerinizi sitemize yükleyerek bunları internette ihtiyacınız olan yerlerde kullanabilir veya paylaşabilirsiniz. Dilerseniz birçok belge ve resim yükleyerek hepsini birden tek ve özel bir albüm içinde toplayabilir, belgelerinizin listesini alabilir, istediğiniz belgeleri hemen veya sonra sitemizden silebilirsiniz.

Belgenizi yüklemek için aşağıdaki GÖZAT (veya Browse) düğmesine dokunarak bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan bir belge seçin ve ardından alttaki YÜKLE düğmesine dokunun:

(Not: Yüklemede sorun yaşarsanız kullandığınızdan farklı bir tarayıcı deneyiniz. Firefox'un bazı versiyonlarında yükleme sorunları görülebilir. Ayrıca aşağıda kırmızıyla yazılı yükleme limitlerimize uyduğunuza emin olmalısınız.)

Bu sayfadaki işlem hakkında daha fazla bilgi: Buradan, sayfalarını resime dönüştürmeden `sadece belge` olarak yüklediğiniz dosyalarınız şu özelliklere sahip olurlar:
1- Sitemizde barındırılırken daha kısa bir adrese sahip olurlar, şunun gibi: http://m.yollayap.com/busd/1234567890123.doc,
2- Fotoğraf albümü oluşturduğunuzda doğrudan `flash albümünüzün` açılış sayfasında, daha kolay görünürler,
3- Silme ekranında tek bir seçimle belgenizi kolayca internet üzerinden silebilirsiniz,
4- `Resim ve belgelerim` listenizde uzantısıyla beraber mavi etiketli bir resimle gösterilirler.
  Kullanım şartları ve önemli uyarılar:
 • Bu sayfadan sadece şu uzantıya sahip belgeleri yükleyebilirsiniz: PDF.
 • Bu sayfadaki işlem için dosya sınırı 10 megabayttır (10.485.760 bayt). Bu sınırın üstünde veya farklı türde bir dosya yüklenemez.
  (Belgeniz yoğun bir şekilde devamlı çağırılacakca çok büyük belge yüklemeyiniz. Sunucumuzu çok fazla meşgul eden belgeler otomatik olarak silinir.)
 • Belgeniz sitemiz üzerinde en az 30 gün boyunca barındırılacaktır. Sitemizin yoğunluk durumuna göre bazen barındırma süresi 30 günü de geçebilir.
 • Yüklediğiniz belgeleri diğer site ziyaretçilerimiz görmezler. Sadece siz ve belge linkini bildirdiğiniz kişiler görürler. Sitemizin yönetimi de gerektiğinde belgenizi görebilir.
 • Sitemiz telif haklarına, kişi ve kurum haklarının korunmasına son derece önem verir. Bu nedenle telif haklarını ihlal ettiği tesbit edilen veya ihbarda bulunulan; kötü, zararlı ve ahlâka aykırı belgeler içerik denetleme programı tarafından otomatik olarak silinir. Sitemizin hukuka aykırı, kötü ve ahlâksız amaçlarla kullanımına karşı bir tedbir olarak, içerik denetleme programımız şüpheli belgelere karşı ileri derece hassasiyet göstermeye ayarlıdır. Bu nedenle şüpheli belgeler de sistemden otomatik olarak silinir. Kurallarımıza aykırı belge yükleyenlerin, yüklediği bütün belgeler silinir ve sitemizi kullanımı engellenir.
 • Sürekli aynı belgeyi yükleyenlerin siteyi kullanımı engellenir.
 • Gençlerimizi çok sevdiğimiz için, onların kandırılmasına ve zararına sebep olabileceğini düşündüğünüz türdeki sitelerden bizdeki belgelerin çağırılmasını-kullanılmasını engelliyoruz.
 • Başta çocuk ve gençlere olmak üzere bütün kullanıcılarımıza önemli uyarı: İnternet üzerine anne-babanızın, eşinizin veya çevrenizdeki diğer insanların, başkalarına göstermenize kızacağı bir belgeyi kesinlikle yüklemeyiniz. Bu tür özel belgelerinizi tanımadığınız insanların görmesine izin vermeyiniz. İnternet üzerinde de özellikle gençlerin 'delikanlılıklarından' ve 'tecrübesizliklerinden' yararlanıp onları kandırmak ve tuzağa düşürmek için pusuda bekleyen çok sayıda kötü niyetli insanın var olduğunu unutmayınız.
  Bu uyarılarımıza rağmen, internet üzerine yüklediğiniz belgeler sebebiyle başınıza gelebilecek herhangi bir maddî-manevî zarardan tamamen kendiniz sorumlu olursunuz ve ne bu dünyada, ne de öteki dünyada biz sorumluluk kabul etmeyiz.
  Bu servisimizi kullanmakla bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

[ Belge yükleme ve dönüştürme işlemleri ana sayfasına geçiş ]

Not: Resim yükleme servisimize aşağıdaki hatırlaması kolay adreslerden her zaman ulaşabilirsiniz:
Türkçe Bölüm: YollaYap.com
İngilizce Bölüm: UploadEdit.com
Cepten Kolay Giriş: 4GP.ME veya UET.ME

Ticari Marka Bilgilendirmesi:
 • Microsoft, Office, Word, Excel, Power Point; Microsoft Inc., şirketinin A.B.D. ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır.
 • Apple, iPad, iPhone; Apple Inc., şirketinin A.B.D. ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır.
 • Samsung, Galaxy, Note; Samsung Inc., şirketinin Amerika ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır.
 • Adobe, PDF, Acrobat; Adobe Inc., şirketinin A.B.D. ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır.
Sitemizin yukarıdaki firmalarla bir bağlantısı ve ortaklığı yoktur.