HAREKETLİ GiF RESMİNİ YÜKLE ve NOT EKLE
(Yeni Mobil Hizmetimiz)

     Bu sayfayı kullanarak Hareketli Gif (Animated GIF) resimlerinizi kolayca yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda resminize özel bir not da ekleyebilir ve hepsini size özel bir sayfaya kaydedebilirsiniz. Sonrasında ister sadece GiF resminizi, ister açıklamalı sayfanızı Facebook veya diğer sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Bunların hepsi için sadece bu sayfadaki 3 basit adımı tamamlamanız yeterli:

1. Aşağıdaki GÖZAT (veya Browse) düğmesine dokunun ve GiF resminizi seçin:

2. Özel açıklama sayfanız için bir başlık yazın (isteğe bağlı):


3. GiF resminiz için notunuzu yazın (isteğe bağlı):


4. Son olarak YÜKLE and KAYDETe dokunun:

    Dikkat:
  • Bu sayfadan sadece 'Hareketli GiF' (Animated GiF, Animgif) türlerindeki resimleri yükleyebilirsiniz. (Diğer tür resimlerinizi yüklemek için buraya dokunun. Bu sayfadan Hareketli Gif olmayan resim yüklerseniz, bir süre sonra otomatik olarak silinir.)
  • Bu sayfadan resim yükleme sınırı şimdilik 5 Megabyte'tır (5000 kilobytes or 5.000.000 bytes). (Şu sayfadan JPG, JPEG or PNG resim yükleme sınırı ise 10 Megabyte'tır.)
  • Resminiz sitemiz üzerinde en az 30 gün boyunca barındırılacaktır. Sitemizin yoğunluk durumuna göre bazen barındırma süresi 30 günü de geçebilir.
  • Yüklediğiniz resimleri diğer site ziyaretçilerimiz görmezler. Sadece siz, resim linkini bildirdiğiniz veya e-kart gönderdiğiniz kişiler görürler. Sitemizin yönetimi de gerektiğinde resminizi görebilir.
  • Kötü ve ahlâka aykırı resimler içerik denetleme programı tarafından otomatik olarak silinir. Sitemizin kötü ve ahlâksız amaçlarla kullanımına karşı bir tedbir olarak, içerik denetleme programımız şüpheli resimlere karşı ileri derece hassasiyet göstermeye ayarlıdır. Bu nedenle şüpheli resimler de sistemden otomatik olarak silinir. Kötü resim yükleyenlerin, yüklediği bütün resimler silinir ve sitemizi kullanımı engellenir.
  • Sürekli aynı resmi yükleyenlerin siteyi kullanımı engellenir.
  • Diğer Kullanım Şartlarımız şu sayfadadır. Bu servisimizi kullanmakla bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.